הלוואה - אשראי ישיר הלוואות לכל מטרה
 
הלוואות מהירות
טל: 03-917-8877
 
אצלנו כולם מקבלים הלוואה
הלוואה לעסקים | הלוואה לשכירים 
   
צור קשר להלוואה מהירה 
דף הבית  >>  סיפורי הצלחה
סיפורי הצלחה
 
הלוואות לכל מטרה לכולם
ש.הוא נכה צה"ל אשר אינו מסוגל לצאת לעבוד והוא חי מקצבה שניתן לו עקב אובדן יכולת העבודה. ש.שירת ביחידה קרבית ובאחד הפעילויות נפצע קשה מירי של מחבלים. מאדם פעיל ומלא חיות הפך ש.לאדם מסוגר ומדוכא,כל הזמן חוזרות אליו תמונות המאבק בשטח והפציעה. במהלך שהותו כמובן שלא יכול היה לדאוג גם לחשבון הבנק והקטסטרופה שהתחוורה לו לא הוסיפה למצב רוחו. ברגע שהגיע אלינו פנייתו של ש. נגע הסיפור לליבנו וישבנו במהירות להתאים לו הלוואה. משיקוף מצבו הפיננסי התבהרה התמונה : ש. ניהל שני חשבונות כאשר אחד היה מוגבל עקב חזרות רבות של שקים. מינוס של 22,000 ₪ כאשר כולו בחריגה ( עקב ביטול מסגרת עו"ש ) והלוואה לא משולמת בסך 32,000 ₪ יתרה. בחשבון השני הייתה יתרת פלוס של 14,000 ₪ !!! ללא הלוואות כלל וללא כרטיס אשראי. הבעיה הייתה כמובן ההגבלה של שקים ללא כיסוי. בשיתוף פעולה יוצא דופן מצד הבנק ש. קיבל את הלוואה לסגירת החשבון המוגבל. ש.יכול עכשיו להיות פנוי נפשית ופיזית להמשך טיפולי השיקום הקשים ולעלות שוב על דרך המלך.

הלוואה ללימודים
צ. היא אם חד הורית המגדלת בגפה את 3 ילדיה.היא עובדת קשה כדי שתוכל לפרנסם בכבוד ולספק לילדיה את כל צרכיהם. למרות שהיא עובדת שעות רבות ביום אין בגובה הכנסתה לכסות את כל ההוצאות החודשיות ולשלם עבור המשכנתא לדירה בה היא מתגוררת, ואט אט צ.שקעה במינוס גדול בבנק. אך לא זה ימנע ממנה להגשים את חלומה להוציא תואר והיא התחילה את לימודיה באוניברסיטה ובקושי רב עמדה בתשלומי הלימודים. בחורף האחרון צ.הרגישה שאם לא תיסע להתאוורר מעט ולאגור כח לקראת הסמסטר הקרב היא לא תהיה מסוגלת להמשיך להתמודד עם מירב הקשיים ללא מנוחה והזמינה כרטיס טיסה באופן מיידי. לאחר שצ.חזרה מן הטיול המשחרר גילתה לחרדתה כי משכורתה נכנסה באיחור לבנק ובנוסף המשכורת הייתה קטנה מהצפוי, הו"ק של המשכנתא חזרה, ומספר שקים חזרו, סכום החוסר שנוצר בחן עמד ע"ס של 9,000 ₪ . צ.פנתה אלינו בדחיפות רבה כדי להיעזר בשירותינו ולהעניק לה הלוואה בתנאים נוחים ומותאמים למצבה. לאחר בדיקה הגענו למסקנה שבכדי לשפר משמעותית את המצב הפיננסי יהיה צורך בהלוואה של 50,000 ₪ עם החזר חודשי של עד 900 ₪ . סידרנו לה הלוואה בסך 50 אלף שקל בהחזר של 5 שנים בריבית נמוכה. והלוואת גישור קטנה ללימודים עד לסיום התואר . סוף סוף צ.יכולה לנשום לרווחה,ולהמשיך להגשים את כל חלומותיה... הדבר שהכי ריגש אותי בכל הסיפור הוא מכתב התודה שקיבלנו מצ. אני מאחל לה הרבה הצלחה אבל עם ההתמדה של צ. ההצלחה בטוח תגיע . מושגים : o מינוס: • משיכת יתר (או אוברדראפט) היא זכות שנותן הבנק ללקוח למשוך כספים מחשבונו גם כשהיתרה בחשבון איננה מאפשרת זאת, כלומר להיכנס ליתרה שלילית. משיכת יתר היא סוג של הלוואה או אשראי, והבנק גובה בעבורה ריבית. הזכות למשיכת יתר ניתנת למי שהעמיד בטוחות נאותות לרשות הבנק (כגון תוכנית חיסכון, חשבון ניירות ערך, צ'קים דחויים או שעבוד של רכוש). כמו כן, היא ניתנת לרוב הלקוחות המקבלים את משכורתם לחשבון הבנק ("חשבון משכורת"). o משכנתא : • משכנתה הוא מונח המתאר שעבוד נכס מקרקעין כבטוחה להחזרת הלוואה. ההלוואה, בגינה ניתנת המשכנתה, היא בדרך כלל הלוואה גדולה וארוכת טווח.

אימון כלכלי
ג. משפחה מצפון הארץ רצתה להתחיל להתנהל נכון מבחינה כלכלית. לשם כך הם בחרו במאמן כלכלי מצוין שידריך אותם איך אפשר לחסוך בהוצאות. לאחר שלושה מפגשים ש. אב המשפחה פנה ליועץ ואמר לו, כל מה שאתה אומר הוא נכון, לחסוך בטלפון, למכור רכב אחד ועוד, אבל הבעיה העיקרית היא שאנחנו מחזירים לבנק סכום דימיוני של 5500 ₪ שלחודש על כל הפעילות הבנקאית שלי, שני בני הזוג הרוויחו 9000 ₪ . בנוסף יש לנו משכנתא גני ילדים ועוד, מה עושים ?? . בעזרת היועץ הם פנו אלינו ומשם הכול השתנה . ערכנו בדיקת אשראי, היה שלושה כרטיסי אשראי בנקאים, ואחד חוץ בנקאי. 4 הלוואות קטנות, בנוסף לזה היה להם שני חשבונות בנק. כאשר יש בשניהם מינוס. זה המצב: • הלוואות בנקאיות בסך 32,000 ₪ . • הלוואה חוץ בנקאית 6,000 ₪ . • כרטיסי אשראי בנקאים 12,000 ₪ . • כרטיס אשראי חוץ בנקאי 5,000 ₪ . • מינוס בשני החשבונות 24,000 ₪ .  סה"כ אובליגו 80,000 ₪ . הצלחנו לסדר להם הלוואה של 80,000 ₪ ל- 84 תשלומים, הלוואה בריבית של 7% שנתית. בנוסף סגרנו חשבון בנק אחת .  ההחזר החודשי של ההלוואה הינו 1,200 ₪ הפרש של 4,300 ₪ לחודש . סכום מכובד מאוד, ש. אב המשפחה הגדיר זאת בצורה טובה " קיבלנו משכורת נוספת כל חודש". אחרי ההלוואה היה להם מספיק כסף, אז פתחנו תוכנית חסכון בסך 400 ₪ לחודש ל- 84 תשלומים במגביל להלוואה, מתוך תקווה שיצטבר להם סכום של 40,000 ₪ בהערכה . כמובן שהמשפחה התייצבה מבחינה כלכלית . מושגים: אובליגו: הוא מונח מתחום הבנקאות המהווה סיכום כל הסכומים שהלקוח התחייב להחזיר לבנק כולל מסגרות אשראי, הלוואות בכרטיס אשראי, הלוואות (בלטינית "Obligo" פירושו התחייבות, כבילה). משכנתא: הוא מונח המתאר שעבוד נכס מקרקעין כבטוחה להחזרת הלוואה. ההלוואה, בגינה ניתנת המשכנתה. הלוואה חוץ בנקאית : אשראי חוץ בנקאי. או הלוואה חוץ בנקאית , חברות הביטוח הן שחקניות עיקריות בשוק זה, קיימים גם גופי אשראי נותני הלוואות או מימון מאושרים ע"י משרד האוצר. אימון כלכלי : התהליך מתחיל כאשר המשפחה והמאמן המלווה מבצעים יחד "שיקוף" של המצב הכלכלי של המשפחה. על בסיס השיקוף מחליטים יחדיו כיצד לצמצם את הוצאות הכספיות של משפחה, ואיזה צעדים יש לעשות.

הלוואה לחיסול חובות
הלוואה למשפחה שכולה המשפחה נותרה מיותמת וכואבת ולא התפנתה להתעסק בחשבון הבנק שלהם. אב המשפחה לא עובד כחצי שנה והאם מפרנסת יחידה ושכרה כ-5000 ש"ח . אט אט מצבם התדרדר והם שקעו בחובות. מינוס של 30 אלף שקל וחובות לחברת האשראי. הלוואות בחשבון ועוד. כשהם פנו אלינו להלוואה סך האובליגו הבנקאי עמד על יותר מ-200 אלף שקל. מיד נחלצנו לעזרתה בנינו תוכנית שהמשפחה תוכל לעמוד בהחזרים החודשיים של הבנק. לאחר משא ומתן עם הבנק הצלחנו לרכז את סך החובות להלוואה מרוכזת וארוכת טווח. הלוואה אחת בסך 150,000 ש"ח בפריסה ל- 84 תשלומים בריבית פריים* , והלוואת בלון של 68,000 ש"ח ל-3 שנים הלוואת בלון הינה הלוואה ללא החזרים למעט הריבית שהייתה כמעט אפסית. אין ספק שהבנק אף הוא נחלץ לטובת המשפחה, בהלוואות כאלו בדרך כלל עולה הצורך בערבים. ח.הודתה לנו שבזכות ההלוואה מצבה הכלכלי התייצב ונקווה שההתייצבות הקלה במשהו על ההתמודדות עם האובדן. מושגים: ריבית פריים. • עקרונית, כל בנק בישראל קובע בעצמו את ריבית הפריים עבורו. למרות זאת, בשנים האחרונות התייצבה ריבית הפריים במרבית הבנקים על 1.5% מעל ריבית בנק ישראל המוצהרת. לפיכך, ריבית הפריים משתנה, בדרך כלל, כאשר בנק ישראל משנה את הריבית. הלוואה (שפיצר) • לוח שפיצר: הפירעון מחושב מראש כך שההחזר התקופתי יהיה אחיד בגובהו. לוח הסילוקין כולל את התאריכים והסכומים שיש להחזיר בכל תקופה, מה מרכיב הקרן של ההלוואה ומה מרכיב הריבית של ההלוואה בכל תשלום החזר, ויתרת הקרן שנותרה לתשלום.

הלוואה לסגירת חובות, אור יהודה
• א.מאור יהודה נשוי ואב ל-3 ילדים. • ש. היה עובד הייטק.עד לפני מס חודשים הוא עבד באחד מחברות ההייטק ופוטר. • בעקבות הפיטורים התדרדר מצבו הכלכלי,צקים החלו לחזור בזה אחר זה,המינוס הלך וטפח עד לחובות של 125 אלף שקל. • לאחר שהגיע אליו מכתב מעו"ד המאיים כי יתחילו נגדו אמצעים משפטיים ועיקולים פנה אלינו ש. בבקשת הלוואה של 35,000. • מטרת ההלוואה הייתה כדי לנסות ולהשתלט על הסחרור הכלכלי אליו נכנס. • לאחר פגישה עמנו, ערכנו עברו בדיקת אשראי ובדקנו מה כושר ההחזר שלו, ואז החלטנו כי ההלוואה שהוא צריך עומדת ע"ס 125,000 ₪ . • לאחר פנייתנו לבנק, התאימו לו הלוואה מרוכזת, בכדי שיוכל להתמודד עם חובותיו. • הבנק שיתף איתנו פעולה והתאים לו הלוואה בפריסה של 10 שנים, ריבית מעולה של 4.2% שנתי, כך שההחזר החודשי עמד ע"ס 1260 ש"ח בלבד. היום א. מחזיר כל חודש סכום סביר לבנק ומנהל כלכלה מחושבת ונכונה. ויכול להתפנות לגידול ילדיו למציאת עבודה חדשה ולהירגע מהלחץ אותו חווה בחודשים האחרונים.

הלוואה , להגשים חלום
- מ.הוא בחור צעיר שרצה להגשים חלום ולרכוש מאזדה. מ.פנה לבנק כדי לברר האם יוכל לקבל הלוואה אך בקשתו נדחתה מכיוון שהכנסתו הייתה נמוכה ביחס להלוואה אותה ביקש לקבל. מ.פנה אלינו ולאחר שהתאמנו לו הלוואה העונה על צרכיו הוא קיבל מהבנק הלוואה בסך 60 אלף ש"ח מסניף הבנק שלו. גם את ביטוח הרכב נעשה בעזרת הבנק ומ.זכה להגשים את חלומו ולנהוג במאזדה חדשה.

הלוואה לכל מטרה  - אשראי ישיר הלוואות