הלוואה - אשראי ישיר הלוואות לכל מטרה
 
הלוואות מהירות
טל: 03-917-8877
 
אצלנו כולם מקבלים הלוואה
הלוואה לעסקים | הלוואה לשכירים 
   
צור קשר להלוואה מהירה 
דף הבית  >>  דוגמאות להלוואות
דוגמאות להלוואות
 
הלוואות פריים בישראל
ריבית הפריים נקבעת בעזרת הבנקים בריביות כעסקה עם הלקוח. במדינות מסוימות הבנק המרכזי קובע את גובה ריבית ההלוואה, כמו למשל בנק מסוים במדינת ישראל הריבית של ההלוואה נקבעת על בסיס הפריים ונותן את הלוואותיו לגופים פיננסים, וכך ישנה השוואה בקביעת הריבית של ההלוואות בגופים מסויימים. הפריים בישראל בארץ הריבית ההלוואה נקבעת לפי הנתונים שלו, בבנקים מסוימים גובה ריבית ההלוואה היא 1.5% כתוספת פריים של בנק ישראל. בעוד שבנק ישראל מעדכן את ריבית ההלוואה בהתאם. ריבית ההלוואה מתעדכנת כל חודש מחדש. בהרבה מהמקרים הבנק מלווה את הסכום המבוקש ומוסיף מעבר לריבית הפריים גם ריבית סיכון שמשתנה בין הלקוחות.

הלוואה מקופת גמל
כמעט לכל שכיר יש חיסכון פנסיוני הנצבר לזכותו במשך השנים, באמצעות הפרשות של סכומים היורדים מהמשכורת מדי חודש. לרוב, מיועדים חסכונות אלה לימי הפרישה לגמלאות, אך לא אחת קורה שאנו נזקקים לסכומים גבוהים באופן מיידי וישנם המתפתים לפדות את הכספים שהצטברו לפני זמן הפירעון. מעבר לכך שמדובר בניצול מוקדם של כסף המיועד לעתיד הרחוק, מי שמושך את הכספים הללו לפני המועד, מאבד גם את הזכויות הרבות המגיעות עם הקופות, כמו הטבות מס ותנאים המגיעים עם הוותק של החברות. רבים אינם מודעים לכך, אבל יש אפשרות ללוות כספים מקופות גמל, מבלי לאבד את הוותק שנצבר ואת ההטבות השונות וחשוב מכל – להשאיר את החיסכון. חוסר המודעות מביא לעתים למשיכה מוקדמת של הכספים ולא צריך ללמוד מנהל עסקים וכלכלה בכדי להבין שמדובר בצעד הגורם הפסדים לעמית שמשך את הכספים לפני המועד. הלוואה מקופת גמל מתאפשרת לאחר וותק של חברות של שלוש שנים לפחות, אבל חשוב לדעת שלא מכל קופה כזו ניתן ללוות והדבר תלוי באישורו של מנהל הקופות ומותנה בהוראת המעסיק של הלווה. למעשה, ישנן קופות גמל אשר כחלק ממדיניות קבועה אינן מאשרות הלוואות ויש לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים באיזו מהן להשקיע. בנוסף, הזכות לקבל הלוואות שמורה אך ורק לעובדים העמיתים בקופה ומעסיק המפקיד גם הוא כספים לאותה הקופה אינו רשאי למשוך ממנה הלוואה. תנאי ההלוואה נקבעים על ידי מנהל הקופות, כלומר – האם ההלוואה תהיה צמודת פריים, או מדד והסכום שמושך העמית לא יעלה על 50% מסך הסכומים שנצברו לזכותו בעת ההלוואה, שתינתן לתקופה שלא תעלה על חמש שנים בלבד. מנהל הקופה, אינו מאשר הלוואות בסכום שעולה על 50% מסך הנכסים של הקופה. כלומר, במידה ועמית מבקש הלוואה בסכום מסויים ועל אף שהוא עומד בכל התנאים לקבלתה, הוא עשוי שלא לקבלה מכיוון שמהקופה כבר הוצאו סכומים המגיעים למקסימום האפשרי. יתרון חשוב הוא העובדה שאפשר להמשיך להפקיד כספים לקופות גמל שנלקחה מהן הלוואה, מבלי לפגוע בתנאים שניתנו עד אותו הזמן.

הלוואות לסטודנטים
הלוואות לסטודנטים ממוצע רביות בהלוואות אלו אשר מיועדות לסטודנטים הינן בין 2% רבית שנתית ועד 5% ריבית שנתית. במרבית הבנקים נוכל למצוא הלוואה ליעד זה . לדוגמא : הלוואה של 3% רבית שנתית לתקופה של 3 שנים ההחזר החודשי יהיה 582 שקל לחודש כולל רבית. - אנו מגייסים הלוואות מגופי אשראי אנו לא נותנים הלוואות מכספנו -

הלוואה מיידית תוך 24 שעות
כל מי שנזקק להלוואה יודע, כעת ינסו להוציא ממך את כל הביטחונות שאפשר. אתה מצדך, רוצה להתחייב למינימום שבמינימום, שהרי אם היית רוצה לסכן את הבית, היית ממשכן אותו בעצמך. אז איך לקבל הלוואה מידית (הלוואת אקספרס) מבלי להתחייב יותר מדי? אלו סוגי הלוואות ישנן ומי יכול להלוות לך את ההלוואה לה אתה זקוק?

הלוואות אקספרס
הלוואות אקספרס הינו שם כינוי להלוואות מיידיות אשר מקבלים תוך פרק זמן קצר מאוד מבלי לעבור תהליך ארוך ומייגע של אישורי הלוואות. הלוואות אקספרס ניתנות לרוב בסכומים נמוכים עד בינוניים של כמה עשרות אלפי שקלים, אך עבור רבים מאיתנו הלוואות מיידיות אלו הינן דרך נוחה לממן הוצאות חשובות שונות מבלי להתעסק יותר מדי עם הבנק או הגוף המלווה.

הלוואה לכל מטרה
אם אתם צריכים קצת כסף, או שאתם רוצים לצאת לחופשה שרציתם – כבר לא צריך לפנות לבנק . ישנם גורמים רבים שישמחו לתת לכם הלוואות לכל מטרה, בריבית נוחה ובהחזרים ריאליים. אבל כמו שקל לקבל הלוואות כאלה, כך גם קל להן להסתבך אם לא תעמדו בהחזרים. אז מתי כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה, מי מסוגל להעניק לכם אותה, למה אתם צריכים לעשות "שופינג" והכי חשוב: למה הלוואות לכל מטרה לא צריכות לשרת באמת כל מטרה. הלוואות לכל מטרה - החל מכיסוי המינוס ועד מימון החתונה של הבן רבים מאיתנו היו שמחים לכסות את המינוס, להחליף את הרכב בחדש, לעשות סוף סוף את טיפול השיניים היקר ואפילו לצאת כבר לחופשה המפנקת בתאילנד. אבל מה לעשות שלא תמיד יש את הכסף לממש את כל הרצונות הללו. אבל לא לדאוג - לא הכל שחור: כיום קל יותר מתמיד לקבל הלוואות לכל מטרה ומגורמים שונים חוץ מהבנק שלך. למעשה, במקרים רבים תוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה כהלוואה חוץ בנקאית, או אפילו כהלוואות אקספרס באינטרנט. את ההלוואה תקבלו בדרך כלל על בסיס ביטחונות שונים, כגון דירה, תוכנית חיסכון, קרן השתלמות, כרטיס אשראי ועוד. אבל לא כדאי לשמוח כל כך מהר:

הלוואה חוץ בנקאית
כיום כבר לא צריך את הבנקים בכדי לקבל הלוואה. מיגוון רחב של מוסדות עומדים בתור בכדי להעניק לכם הלוואות. ראו מה מציעים לכם המוסדות השונים, מה גובה ההלוואות שניתן לקבל מהם ומה היתרונות והחסרונות של הלוואות חוץ בנקאיות שונות. פנה אלינו היום וקבל הלוואה חוץ בנקאית במהירות .

הלוואה קטנה ממספר מקומות
כאמור קיימים גופים נוספים המעניקים הלוואות פרטיות. כדאי לברר את כל האופציות העומדות בפניכם. 1. הלוואות ממקום העבודה נחשבות להלוואות אטרקטיביות מאוד. הלוואות אלו מקובלות בעיקר במגזר הציבורי ובארגונים גדולים. אם אתם נזקקים להלוואה קטנה, אל תהססו לבקש מהמעסיק שלכם, גם אם אתם בארגון קטן. עבורו כעסק זה יכול להיות חסר משמעות, בעוד שעבורכם זה חילוץ ממינוס בבנק. * הלוואות ממקום העבודה ניתנות לרוב כאשר הביטחון להן הוא המשכורות העתידיות שלכם. גם מקדמה על חשבון השכר העתידי הינה בגדר הלוואה פרטית. 2. הלוואות מכרטיס אשראי אלו הן הלוואות פרטיות אשר נותנות חברות כרטיסי האשראי למחזיקי הכרטיס. חברות כרטיסי האשראי מסתמכות על היסטורית התשלומים הפרטית של מחזיק הכרטיס בכדי להעריך את יכולת ההחזר שלך. הלוואות אלו ניתנות אף בטלפון באישור מיידי. למידע נוסף: פנה לחברת האשראי שלך 3. הלוואות מחברת ביטוח אם צברתם למעלה משלוש שנים חיסכון בקופת גמל או קרן פנסיה, אתם יכולים לקחת הלוואות פרטיות על חשבון החיסכון שצברתם. ההלוואה הפרטית לא תפגע בחיסכון הפנסיוני שלכם (אשר משמש ביטחון רק למקרה שלא תחזירו את ההלוואה).

הלוואות בלון
כשאתם ניגשים לבנק על מנת לבקש הלוואה, על הבנק שלכם להעמיד בפניכם את כל ההלוואות האפשריות שתוכלו לקבל. בין ההלוואות הללו ניתן למצוא הלוואה עם החזר חודשי קבוע, הלוואה צמודה לריבית בנק ישראל, הלוואה לרכב, משכנתא ועוד. מן הסתם תשאפו לקבל את ההלוואה הכדאית ביותר, בריבית מינימלית ובהחזרים נוחים. מה שהבנק בדרך כלל לא יספר לכם הוא על הלוואת בלון. הלוואת בלון, המכונה גם "הלוואת גרייס לקרן", היא הלוואה גמישה: במסגרת ההלוואה, הבנק עורך הפרדה בין החזר ההלוואה ובין התשלומים הנלווים של ההלוואה. ובשפה פשוטה: הלוואת בלון מאפשרת לכם לשלם את הריבית וההצמדה בלבד במשך תקופת ההלוואה ואת הסכום שלוויתם לשלם במלואו עם תום התקופה. את תשלום הקרן עצמו תוכלו להחזיר בתשלום חד פעמי, או בשני תשלומים בסוף התקופה. אם תחפצו בכך תוכלו להחזיר את הקרן גם במהלך תקופת ההלוואה. כמו בסוגי הלוואות אחרים, גם בהלוואת בלון ניתן לבחור בין מסלולי ריבית שונים, למשל הצמדה למדד, הלוואה צמודה לפריים או לדולר

הלוואות בנקאיות
כל מי שצריך מימון לכל מטרה שהיא, הדרך המקובלת ביותר היא לפנות לבנק ולבקש הלוואה. יש סוגים רבים של הלוואות וכל הלוואה מתאימה לסוג אחר של בן אדם. יש הלוואות לעסק, הלוואות בריבית קבועה, הלוואות בריבית משתנה, הלוואות ללא ריבית, הלוואות סטודנטים, הלוואות באמצעות כרטיס האשראי, הלוואות מיידיות, הלוואות פרטיות ועוד. יש גם קטגוריה שלמה של הלוואות חוץ בנקאיות, אך רוב האנשים פונים קודם כל לבנק שלהם על מנת לקבל הלוואה מכיוון שהבנקים בישראל הם מוסדות יציבים המבוטחים על ידי המדינה ואפשר לסמוך עליהם. כמו כן, במידה והבנק פושט את הרגל, רוב הסיכויים שלא נאבד את כספינו ולכן הבנק הוא בדרך כלל האפשרות הראשונה אליה אנחנו פונים. כיצד מקבלים הלוואה מהבנק? האפשרות לקבל הלוואה מהבנק עומדת בפני רובינו אך יש לעמוד בכמה תנאים. בין אם אנחנו רוצים הלוואה לצורך פתיחת עסק, קניית דירה (משכנתא), נסיעה לטיול או לימודים, אנחנו צריכים לשכנע את הבנק שנוכל להחזיר את ההלוואה. רק אם יהיו לכם ביטחונות, ערבים או כל דבר אחר (כמו משכורת קבועה למשל) שישכנע את הבנק שתוכלו להחזיר את הכסף - הבנק יאשר לכם הלוואה.

הלוואות מינוף
אם יש לך כבר קרן פנסיה או תוכנית חסכון ארוכת טווח הם דרך כלכלית טובה ובטוחה ליציבות כלכלית , אופציה נוספת להשקעה היא : הלוואות כדי להשקיע, או הלוואת מינוף, הלוואת מינוף יכולה להיות אסטרטגיה יעילה לצבירת עושר. הלוואות מינוף מבוססת על ההנחה הישנה, "צריך כסף כדי לעשות כסף". אסטרטגיה המינוף מספקת לך פוטנציאל לצבור עושר מהיר יותר, והוא יכול לעזור לך לגוון ולהרחיב את תיק ההשקעות שלך ולחילופין להגדיל את העושר הפיננסי שלך בצורה משמעותית . הלוואת מינוף מספקת לך גם הטבת מס נאה כלומר הריבית על ההלוואה בדרך כלל מוכרת. אופציות הלוואות המינוף הם: הלוואות מ 10,000 $ ל 500,000 $; אפשרויות ההלוואה : ללוות עד שתי פעמים את סכום ההשקעה שלך, למשל, 50,000 דולר של כסף משלך הלוואה 100,000 דולר; אפשרויות ההלוואה הינן עד בין 50% עד 90% מערך העסקה ריבית תחרותית בין 3% עד 6% שנתי תקופת החזר עד 10 שנים או 20 שנים תלוי בגיבה ההלוואה ללא קנסות פדיון מוקדם של ההלוואה ( ריבית פריים ) בחירה של אפשרויות החזר: תשלום ריבית בלבד,

הלוואות אשראי דוקומנטרי
בעבר, העמלות הבנקאיות החשובות בבנקאות הישראלית היו אלו על פעולות הקשורות בביצוע עיסקות סחר בינלאומי כמו אשראי דוקומנטרי. תפקיד הבנק בעיסקות אלה הוא הכרחי שכן לא נעשית עסקה בתחום זה ללא הבנק. יחד עם זאת, המומחיות הדרושה לביצוע העסקה היא רבה ולכן ניתן היה לדרוש תשלום מיוחד מהעוסק בסחר הבילאומי. גם היבואנים לא הביעו הסתייגות רבה מגובה העמלות, הם כללו אותן בעלות המוצר המיבא. רק בעיסקאות ייצוא, שהמדינה בקשה לעודד, היה נהוג לתת פיצוי ממשלתי עקיף, אשר נועד בין השאר לכסות על העמלות הבנקאיות ושאר העמלות של עמילי המכס וחברות הביטוח בתחום זה. העמלות על עיסקות במטבע חוץ החלו כאשר הבנקים ביקשו להבחין בין העלויות של רכישת מטבעות ומכירתם הנקבעות בהתאם לתנאי השוק, לבין ההוצאות שלהן בגין ביצוע העיסקות. בעוד שהעלויות הראשונות היו ברורות וניתן היה לראות אותן בפומבי בכל עת, בעבר במכשירי רויטרס ובהווה באינטרנט, הרי העלויות מהסוג השני היו נתונות לשיקולים מסחריים כמו שאר העמלות. העמלות בעיסקות ניירות הערך הן מסוגים אחדים: על ביצוע עיסקות קנייה ומכירה, על ניהול הפקדון למשמרת של ניירות הערך ועמלות מיוחדות הקשורות בפעולות בניירות ערך. בתחום זה קיימת תחרות רבה שכן הפעילות של הגופים מחוץ לבנקים בשוק ההון היא רבה. לקוחות אשר להם תיקי השקעות גדולים עשויים לשלם עמלות נמוכות יותר בגין ניהול חשבונם. יחד עם זאת, הם עשויים לשלם תשלום גבוה על ניהול תיק ההשקעות ובכך המוסדות הפיננסיים מפצים עצמם על העלויות. עמלות על פעולות בחשבון הלקוח הפרטי בבנקאות הונהגו רק אחרי משבר מניות הבנקים בשנות ה-80 למאה הקודמת. עד אז השירותים ניתנו בחינם, בפועל "סובסדו" על ידי גביית העמלות בתחומים אחרים. לשם המחשה, הלקוח הפרטי לא היה מודע כי במחיר עבור הסוכר שהוא קונה בחנות כלולה עמלת ייבוא, אשר מכסה לבנק את השרות ללקוח הפרטי. לאחר משבר המניות הונהגה בבנקים מדיניות של "רציונליציה" והוחל בגביית עמלות מלקוחות פרטיים: תחילה בשיעורים נמוכים ובהמשך, עדיין בשיעורים נמוכים, אבל על היקף רחב יותר של שירותים - כמו על ה"שורות" בדף ניהול החשבון.

הלוואות ליסינג - סוגי ליסינג
שכר מכר או ליסינג (באנגלית: Leasing) היא שיטת מימון לרכישת ציוד. השיטה מוכרת בציבור בזכות השימוש בה למתן רכב צמוד לעובדים, אך משמשת גם לרכישת ציוד אחר. בהקשר זה קיימים גם תחומים של ליסינג תפעולי, מימוני וליסינג לפרטיים. בדומה לשיטות מימון אחרות, שיטת הליסינג באה לאפשר לעסק לרכוש ציוד הדרוש לפעולתו, בלי שיצטרך לגייס הון לשם כך. חברת הליסינג רוכשת, באמצעות הון שהיא מגייסת, את הציוד הדרוש, והעסק משלם לה תמורת הציוד בתשלומים חודשיים, הנובעים מההכנסה השוטפת שמייצר ציוד זה. בנוסף לשיקולי המימון, בהתקשרות עם חברת הליסינג ישנם גם שיקולי מס, משום שהיא ממירה הוצאה הונית בהוצאה פירותית. הסכם הליסינג נעשה לתקופה של מספר שנים קבוע מראש. בחלוף תקופה זו יכול הלקוח להחליט לרכוש את הציוד במחיר שנקבע בראשית תקופת הליסינג, או להחזיר את הציוד לחברת הליסינג ולסיים את ההתקשרות. הליסינג נחלק לשני סוגים עיקריים: ליסינג מימוני – הלקוח מקבל ציוד, ומתחזק אותו בעצמו. בעסקה זו התשלום החודשי בא לכסות את הריבית על ההון שהושקע ברכישת הציוד, ואת הפחת על הציוד. ליסינג תפעולי – בנוסף לאספקת הציוד, חברת הליסינג גם מתחזקת את הציוד ומשלמת ביטוחים ואגרות. בעסקה זו התשלום החודשי גבוה יותר, משום שהוא בא לכסות גם את הוצאות האחזקה למיניהן. במקרה זה העסקה איננה עסקת מימון טהורה, אלא גם עסקת מיקור חוץ, שבה העסק פטור מלהעסיק אנשי תחזוקה, משום שזו נעשית על ידי חברת הליסינג.

הלוואות פקטורינג
הלקוחות שלך דורשים אשראי - אבל את הכסף צריך במזומן. הלקוחות דוחים לך את התשלומים שלהם - אבל איש לא דוחה את התשלומים שלך, ולא מתחשב בקשיים התזרימים שלך. נשמע מוכר? במיוחד בימים אלה, בהם ה"שוטף פלוס" הולך וגדל, והחובות הופכים לפחות ופחות בטוחים, כדאי להכיר את שירות הפקטורינג של אשראי ישיר. מהו פקטורינג? פקטורינג הוא מכשיר פיננסי אשר באמצעותו הבנק רוכש מהספק (כלומר, ממך) חוב מסחרי שוטף של חייבים שונים, הן במכירות בארץ והן במכירות ליצוא. הבנק רוכש את החובות הפתוחים בגין עסקאות מכירה באשראי - ובאופן מעשי הופך את עסקת האשראי לעסקת מזומן. האם מדובר בהלוואה? לא. הפקטורינג שונה מהלוואה בכך שסיכון האשראי של החייבים עובר ממך לבנק. כלומר הבנק לוקח על עצמו את הסיכון שהחייב לא ישלם את חובו כתוצאה מפשיטת רגל או מקשיים כלכליים. היתרונות עבורך משמעותיים מאוד: 1. הקדמת תשלום, דבר המקל עליך את ניהול התזרים. 2. הגנה מפני אי תשלום החוב כתוצאה מפשיטת רגל או מקשיים פיננסיים של החייבים. 3. עסקת הפקטורינג אינה נרשמת כאשראי בחשבונך. 4. ניהול חוב הלקוחות, הן בגין מכירות מקומיות והן בגין מכירות בינלאומיות. 5. 'ראש נקי' בכל הקשור לגביה שוטפת. כבר לא צריך לרוץ אחרי החוב. באמצעות אשראי ישיר, ניתן לשלב בין המסגרות הבנקאיות שלך לבין מסגרות אשר מבוססות על פקטורינג וכלים נוספים. כך ניתן לנהל את המערך הפיננסי שלך באופן היעיל, המקצועי והגמיש ביותר, תחת קורת גג אחת. סוגי פקטורינג פקטורינג מקומי - עבור מכירות בארץ. פקטורינג בינלאומי - עבור מכירות בחו"ל. פקטורינג יבוא - מיועד ליבואנים אשר מעוניינים לשפר את תנאי האשראי הניתנים להם על-ידי הספקים שלהם. פניה לקבלת מסגרת אשראי לפקטורינג? מומחי הפקטורינג של אשראי ישיר שואפים להעניק מענה מקצועי, מקיף ויצירתי למגוון הצרכים שלך. הפיתרונות יעשו באמצעות מגוון כלים אשר יותאמו לך אישית, כאשר פקטורינג הינו אחד מהם. אנו מזמינים אותך לפגישת היכרות, כדי לבדוק האם זה מתאים גם לעסק שלך.

הלוואות לעסקים בנוניים
הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה מידע על הקרן: הקרן מופעלת ע"י הבנק הבינלאומי, בנק אוצר החייל ובנק מרכנתיל-דיסקונט, והגוף המתאם מטעם הממשלה הוא "תבור כלכלה ופיננסים בע"מ". היקף הביטחונות הנדרש מהלווה הוא עד 30% מגובה ההלוואה בלבד סכום הלוואה הינו עד 500,000 שקל לעסקים בהיקף מכירות עד 10 מליון שקלים בשנה ועד 750,000 שקל לעסקים בהיקף מכירות בין 10 ל-22 מליון שקל בשנה. תנאי ההלוואה: תקופת ההלוואה: עד חמש שנים, החזר ראשון לאחר שישה חודשים ועוד 55 תשלומי החזר. ריבית: צמודת מדד, שקלית לפי תנאי השוק

הלוואות לעסקים לשיווק ויצוא
1. מאגדים סיוע לקידום שיווק לשווקים חדשים או למוצרים חדשים, שמתבצע במשותף על ידי מספר בתי עסק. המאגד יכלול לפחות חמישה חברי מאגד תעשייתיים ובענף ההייטק לפחות שמונה חברות. 2. ליווי שיווקי תוכנית הליווי השיווקי נועדה לסייע לעסקים או תאגידים בעלי פוטנציאל שיווק בשוק העולמי, באמצעות קביעת אסטרטגיה שיווקית, תכנון והתארגנות לביצוע פעולות שיווק בינלאומיות. 3. הגנות מט"ח תוכנית הגנות המט"ח הוקמה כדי לסייע וללוות גורמים בבחירת מסלול או אסטרטגיה להתגוננות בפני סיכוני השוק כגון: עסקת ספוט, עסקת פורוורט, אופציית CALL, אופציית PUT, אסטרטגיית צילינדר, עסקת החלפת SWAP. כמו גם התאמות בפעילות במטרה להקטין החשיפה לשינויים במט"ח: הקטנת ימי אשראי, תכנון הכנסות מול הוצאות וכו'. 4. קרן סיוע ליצואנים הלוואות בערבות מדינה סיוע ליצואנים בעלי פוטנציאל למכירות משמעותיות בשוק העולמי במטרה להקל על יצואנים את מצוקת האשראי הקיימת, וזאת באמצעות מתן הלוואה מתוך הפחתת הצורך בהמצאת בטחונית מטריאלים. מתוך אתר הממשלה

הלואות לעסקים מקרנות סיוע
תוכניות וקרנות סיוע לעסקים תוכניות סיוע לשוק המקומי: 1. חונכות עסקית לעסקים זעירים, קטנים ובינוניים מטרת התכנית: לסייע לעסק הזעיר, הקטן והבינוני בהתרחבות מבוקרת ובשיפור ביצועיו ורמת רווחיותו, תוך שיפור ניהולו, הקניית כלים ניהוליים וליווי ביישומם. התחומים בהם מטפלת התכנית 1) ניהול כללי. 2) אסטרטגיה עסקית, הגדרת חזון העסק והתוויית הדרכים למימושו. 3) ניהול כספים. 4) ניהול הייצור. 5) ניהול השיווק. 6) מערכות מידע. 7) ניהול משאבי אנוש. ניצוץ - ניהול יצירתיות וצמיחה מטרת התכנית: שיפור היצירתיות וניהול חדשנות מתמדת בתחומים שונים, באמצעות עריכת סדנאות במפעלים בנושאים שונים כגון: חשיבה יצירתית, אסטרטגיה לחדשנות כולל פיתוח מוצרים חדשים ויצירתיים., ניתוח ואיתור שווקים חדשים. ייעוץ לעיצוב תעשייתי מטרת התכנית: סיוע למפעלים ועסקים לשפר את כושר התחרות והרווחיות שלהם על ידי יישום אסטרטגיה של חדשנות בעיצוב מוצרים או אריזות. תפעול וקידום עיצוב תעשייתי בתעשייה מטרות התכנית: סדרת תכניות שנועדו להטמיע את העיצוב התעשייתי כמפורט: • קיום תחרות שנתית למוצרים מעוצבים – פרס עתיר – עיצוב תעשייתי ישראלי • תפעול וקידום פרסום ויחסי ציבור: תמיכה בימי עיון, תמיכה בתערוכות עיצוב, הפקת פרסומים, איסוף נתונים ומחקר, הקמת אתרי אינטרנט וכדומה. • עידוד השתתפות קבוצת מעצבים בתערוכות בי”ל קרן הלוואות לעסקים קטנים בערבות מדינה מטרת הקרן: סיוע לעסקים קטנים בעלי הצדקה כלכלית לקיומם, למטרות הון חוזר והשקעות, כולל הקמת עסקים חדשים. קרן סיוע לעסקים בינוניים וגדולים בערבות מדינה מטרת הקרן: סיוע לעסקים בינוניים וגדולים, בעלי הצדקה כלכלית לקיומם, למטרות הון חוזר ו/או השקעות. זאת ע"י העמדת ערבות מדינה המקלה על העסקים בנושא בטחונות

הלוואות פריים
הלוואה שמבוססת על ריבית הפריים הינה הלוואה שנקבעת ע"י בנק יש ראל, בנק ישראל קובע את הריבית במשק ( ריבית פריים ) ואז נוספת ריבית פריים של הבנק, ניתן לעקוב אחרי ריבית הפריים כל 15 לחודש בבנק ישראל . ריבית זו מהווה את הקביעה לכל שיעורי הריבית של הבנק כגון: בפיקדונות ובהלוואות בריבית משתנה והיא משתנה במקביל לשינוי הריבית על ידי בנק ישראל, כל אלה אינם צמודים למדד המחירים לצרכן או לשער החליפין. ההלוואה אינה צמודה למדד, אך גובה הריבית עשוי להשתנות כל חודש. יש טוענים כי ריבית הפריים הינה מתונה יותר שכן היא לא נקבעת ע"י המשק אלה ריבית הפריים נשלטת ע"י הנגיד ואפשר למתן את ריבית הפריים

הלוואות לעובדי מדינה
הלוואות לעובדי מדינה: כעובד מדינה הינכם זכאים להטבות מיוחדות שחבל להפסיד, מסגרת אשראי של 5 פעמים השכר, הלוואות מצויינות ועוד אבל את זה כבר ידעתם, מה עושים שנצלנו את כל ההטבות ? מגוון גדול של הלוואות בריביות של פריים מינוס, הלוואה עד 10 שנים בסכום של 150,000 ש"ח

הלוואות לסטודנטים
התחלתם ללמוד ? רוצים להירשם ללימודים ? הלוואות סטודנטים מגוונות מאוד, לכן יש צורך התכנון נכון של ההלוואה: האם ההלוואה לצורך שכר הלימוד בלבד ?. האם ההלוואה לצורך מחיה ?. • הלוואת בלון - הלוואת בלון הינה הלוואה ללא החזר חודשי למעט הריבית. ◦הלוואת תשלום דחוי - הלוואה שתחילת ההחזר נדחה ( עד שנה מיום נטילת ההלוואה ). ◦הלוואה רגילה לסטודנטים - הלוואה בריבית ממוצעת של 3% שנתי. ◦חשבון סטודנט ללא עמלות בתקופת הלימודים. אז שיהיה בהצלחה . אשראי ישיר

מספר עמודים: 2
 1  2    הבא   
הלוואה לכל מטרה  - אשראי ישיר הלוואות